Otázky a odpovědi

Jak probíhá studium?
Po obdržení přihlašovacích údajů se přihlásíte na internetové adrese. Tím vstoupíte do výukového systému. Můžete si zvolit, zda chcete studovat, zkusit si nějaké cvičení nebo začít ostrý test. Ve studiu se můžete pohybovat nejen snímek za snímkem, ale můžete různě přeskakovat, vracet se k již nastudované oblasti, opakovat si apod.

Co když potřebujeme kurz přerušit?
Studium můžete kdykoliv přerušit. Při dalším přihlášení do kurzu se vás systém zeptá, jestli chcete pokračovat od poslední probírané látky, nebo zda si přejete začít studovat od začátku lekce.

Mohu studovat i v noci?
Ano. Kurz je přístupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pracovně nebo i jinak vytížení lidé nemají čas studovat v předem určenou konkrétní dobu, proto můžete využít jednu z velkých výhod elektronického studia. Můžete studovat v noci, nebo když máte chuť, nejste unavení a můžete se plně soustředit.

Proč jsou kurzy dostupné jen na internetu a ne na CD?
Výhodou je, že nemusíte nic instalovat a stačí vám jen internetový prohlížeč. Navíc máte obsah kurzu neustále k dispozici na internetu a nemůžete jej nikde zapomenout nebo založit jako třeba CD. Online kurzy jsou také pravidelně aktualizovány, aniž by si toho student všiml, natož aby musel něco dalšího platit apod.

Musím umět ovládat nějaké zvláštní programy?
Nemusíte mít žádné speciální počítačové dovednosti, stačí základní znalost práce s počítačem a internetem.

My posíláme zaměstnance na prezenční kurzy a vyhovuje nám to...
Prezenční kurzy vás stojí další peníze – cestovné, studijní materiály a podobně. Zde máte vše v jednom a cena je konečná.

Cena za kurz je vysoká.
Kvalitní prezenční kurzy jsou vždy dražší. Oproti jiným kurzům ušetříte minimálně 40 % ceny! A navíc ušetříte další náklady.

Studium na počítači není zábavné.
Většina kurzů na počítačích zábavná není. Tento kurz však byl vytvořený jako video kurz – proto lektor mluví přímo k vám.

Nechce se mi studovat…
Studium musí být zábavné a zároveň musí naučit! Kurz byl připraven s velkou pečlivostí právě s ohledem na to, aby vás to chytlo. Stačí se jen podívat …